| anonim_4396 a întrebat:

E normal la 14 ani inaltimea 1.63m sa am 58 kg?
Sau sunt grasa?
Orice raspuns conteaza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am 1, 65 si 58 de kg si lumea spune ca sunt slabanoaga chiar daca eu nu ma vad asa, eu zic ca esti ok

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin1I a răspuns:

Daca ai slabi ar fi mai binetongue

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin1I):

Am slabit de la 72kg timp de juma de an si m-am saturat deja cam cat dupa parerea ta ar mai trebui sa slabesc?

| Cosmin1I a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreo 3-5kg...Dupa parerea meatongue Acum cel mai bine stai cum iti place tietongue

| OnlineZ a răspuns:

Sunt sigura ca esti sperba scumpo..Cred ca nu ai vazut in viata ta o fata grasa..Nu esti grasa esti frumoasa ..nu buna ..ca buna e ciorbahee heeSunt sigura ca arati bine

| Bogdanpalintineanu a răspuns:

Esti o vaca.am 14 ani 170 si 65kg si tu vaco ai 58kg?(nu sunt deloc gras sunt pachet d e muschi)

| anonim_4396 explică (pentru Bogdanpalintineanu):

Pai esti mai gras ca mine

| ALbCuPooTinRoz a răspuns:

Eu am 1.69 si am 57-58 kg...mai slabeste putin, cat sa-ti canvina tie.Eu una zic ca-s grasa uneori...Dar dupa vin prt mei si ma contrazic incontinuu rolling eyes deci cel mai bine e sa nu asculti ce-ti zic altii. Daca stii este o vorba : Sunt si grasa si frumoasa :-P

| Florin_Serboiu_1998 a răspuns:

Ma nu esti grasa da ar fi bine sa mai dai putin jos nu te supara pe mine; X:X:X