| mariutza98 a întrebat:

Este bine daca am 1.52 si 43 de kg la varsta de 12ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Goblinoid a răspuns:

Este chiar straniu de perfect, greutatea ideal sa calculeaza astfel: inaltimea in centimetri- 110= numarul ideal de kg.
Cum a zis Crisstinna:"Trebuie sa dai jos un kg." dar in rest e foarte bine.

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Da

| cristina a răspuns:

Da

| xtina a răspuns:

Da! Dar tot trebuie sa dai jos un kg.
winking
Succese! peace sign

| ikram a răspuns:

Este foarte bine. Stai linistita.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Este perfect la inaltimea ta, numai ca ai grija sa nu te mai ingrasi! Pupici happy

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte bine vrei sa vorbim