| Okami23 a întrebat:

Este cineva aici care si-a facut o operatie de rinoplastie? imi puteti spune cum a fost, daca a durut foarte tare si unde ati facut operatia

multumesc annticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| TaviSMURD a răspuns:

Operatia de rinoplastie costa in jur de 800 1500 E la clinicile private dar se poate face si in spitalele de stat daca "te intelegi" cu chirurgul si anestezistul si eu constata ca teoretic ai avea (evident doar in acte) o problema la nas care iti pune viata in pericol si trebuie neaparat sa fii operat, asa ajunge cam 15 16 mil "operatia"(spaga)
Daca dispui de fonduri iti recomand Medlife clinica din Brasov au un estetician foarte bun sau in Bucuresti.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Am facut.La un cabinet particular.

| Okami23 explică (pentru darrio2007):

Detalii
te-a durut rau? esti multumit de rezultat?
cabinet din Bucuresti?

| darrio2007 a răspuns (pentru Okami23):

A durut.Dar dupa operatie.Nu foarte tare.La Targu Mures.