| Deeea_8899 a întrebat:

A facut cineva operatie rinoplastie la Dr Daniel Popescu? ce preturi are? cum a decurs operatia? ma puteti ajuta? am vorbit cu el si urmeaza sa ma duc sa ma vada si sa ma programeze pentru operatie. M-am uitat la cateva operatii pe youtube si m-am ingrozit. Sper sa nu aud si sa nu vad nimic :-s...

Răspuns Câştigător
| dani9354 a răspuns:

Buna, nu am fost la el dar stiu ca pretul unei operatii este undeva la 2500-2800 E.Succes!
asta te v-a ajuta:
http://chirurgiefaciala.ro/preturi_operatii_estetice_faciale.html

1 răspuns:
| alexandraaaaaaaaa12121 a răspuns:

Buna...as vrea eu sa fac la el...cum a fost operatia, rezultatul?