| user5493 a întrebat:

Este in regula sa mai bem daca s-a asezat o musca pe pahar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bei din cealalta parte, fiindca musca va muri de ciuda, inaintea ta!
big grin

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Asa a fost ucis Bin Laden, i-au pus americanii o musca pe pahar.

| BloodyLips a răspuns:

Nu o sa pățești nimic, dar nu e igienic.As arunca ce e în pahar, l-as spăla și as pune iar băutura respectiva. Nu cred ca te afectează în vreun fel, dar mie una mi-e scârbă. Musca aia s-a așezat pe corpuri aflate în putrefacție, pe gunoaie, pe rahatul de animale.și după pe paharul meu.Nu e ok!

| user5493 explică:

Era cafea.da am baut pe partea cealalta a paharului..am mai baut vreo 2-3 guri din cafea doar.

| TroubleInParadise a răspuns:

Sunt niste microbi dar nu multi deci nu te-a afectat tare! Fii mai atent data viitoare!

| Athenaaa a răspuns:

Nu chiar