| Valitza_2801 a întrebat:

S-a asezat o musca pe varful penisului meu. Pot aparea infectii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, dar nu din cauza mustii, ci din cauza ca, probabil, nu l-ai mai spalat demult.

| whatevernvm a răspuns:

Nu pot sa cred ca ai intrebat asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca a avut timp sa-si depuna ouale s-ar putea ca in cateva zile sa te trezesti cu larve in chilotei. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i cu viața voastră...

| ksaoswh a răspuns:

Nu, dar intrebarea e ce cauta ea acolo? thinking

| Lav1niia a răspuns:

Nu, dă-i un pumn