| qieiqpalz a întrebat:

Eu ieri am fost langa un magazin si acolo era un copac mare, cand am trecut pe acolo am simtit o piscatura la gat. Oare o fi fost o capusa:/ cum pot afla? Nu ma doare nimic acum (fara comentarii sa merg la doctor, la mine in oras sunt foarte multe persoane la spital si eu fara un caz grav nu vreau sa deranjez )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Capusa o gaseai acolo. Capusa nu se desprinde pana nu se satura.

| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz capusa, ca nu traiesc in pom.

| sierra1 a răspuns:

Dacă "e foarte multe persoane la spital" nu-i mai aglomera și tu. Fă-ți o poză cu zona unde te-a înțepat, trimite-ne linkul, vedem și apoi vb.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate alta insecta sa fi fost, capusele nu cad din pom.

| Alfred0703 a răspuns:

Iti sugerez sa inveti limba romana.

| qieiqpalz explică (pentru Alfred0703):

Frate eu nu stau sa scriu corect eu vreau raspuns cat mai rapid sunt panicat. oricum nu stiu ce te deranjeaza asa tare ca EU nu scriu corect sau nu, nu iti convine cum scriu aia e

| qieiqpalz explică:

Ba mai mergeti in *** toti! eu vreau ajutor voi imi dati doar prosti in pana mea ce e asa important sa scriu corect? cat timp intelegeti la ce ma refer ..si nu va inteleg ce conteaza asa mult daca EU! Scriu gresit cu ce te *** pe tine grija!? vezi-ti de treaba ta si lasa-ne pe noi astia analfabeti in pace

| artemidak a răspuns:

Uita-te pe gat!
Probabil a fost o așchie ori ceva.^^

| xCeline a răspuns:

Daca era capusa iti ramanea in piele. de exemplu
https://www.google.ro/......ps?/search
Capusa nu e genul de insecta care te ciupeste apoi pleaca... probabil a fost altceva.