Eu si soțul meu suntem casatoriti de 8 ani si de 4 ma chinui sa raman însărcinată dar nu stiu de ce nu pot, eu si cu el ne dorim mult un bebelus. Eu am 28 de ani, sotul 35 am incercat si tratamente dar nimic, ce pot face? Sunt disperată va rog raspundeti, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dar investigatii medicale ati facut?
Ca degeaba va chinuiti daca tu ai ceva chisturi ovariene sau trompe inflamate, ori el este infertil.

Da am facut mi s-a dat tratament dar degeaba nu a functionat tratamentul si mi sau dat si vitamine

Mergi la alt medic, pentru fertilitate nu se dau vitamine.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Soțul tău zice că ești însărcinată. Tu cum de nu știai! Sau el se referă la amantă.

Cel din postarea de mai sus la care te referi nu e soțul meu am vazut si eu postarea aia