| CrissRonnye7 a întrebat:

Exista operatie de micsorare a ochilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Top 10 operatii stupide

| Donsavas a răspuns:

Discuta tu cu un oftalmolog! Nu înveți să te operezi singur.

| Lioana a răspuns:

De ce ai vrea sa-ti micsorezi ochii? Ochii mari sunt cei mai frumosi.

| BlueDark a răspuns:

Da,ii scoti se tot.

| Anon31241212 a răspuns:

La ce te referi? Sa iti faci ochii sa arate estetic mai mici? Sau sa iti reduca dioptriile? Operatie de redus dioptriile este, insa de micsorat ochii (estetic) nu exista.

| nelyjoly a răspuns:

Foloseste ceapa uscata, o sa ai tot timpul ochii mici.

| LordFlacko a răspuns:

Eu daca as putea as face invers laughing.