| HpAnonim a întrebat:

Am nasul destul de mare si nu stiu ce sa fac..Mai exista o alta metoda de micsorare pe langa makeup si operatie?

1 răspuns:
| UnBaiatAnonim4 a răspuns:

AAA... Si eu i-l am cam mare, dar m-am obișnuit cu el. In fond, fiecare om are cate un defect, nimeni nu-i perfect.Dar ca sa-tu răspund totuși la întrebare, in afara de metodele de mai sus, nu mai exista niciuna. Daca totuși chiar vrei sa scapi de el, singura soluție este sa aștepti pana la 18 ani, atunci cand vei putea face rinoplastie ( așa cred ca se numeste). Dar nu uita, fiecare om e frumos in felul lui, așa cum si tu esti frumos/asa in felul tau.
Sper ca te-am ajutat