| Anonim345323232323232 a întrebat:

Exista operatii pentru schimbarea trasaturilor fetei? sunt dezgustat, scarbit de cum arat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Ce încredere măi taică că dacă el e urât psihologul nu se va duce la toți cu care el interacționează să îi convingă că e frumos.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Operatii estetice sunt cu duiumul, doar sa ai bani sa le faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine dai banii aia pe un psiholog bun, care sa te invete sa-ti recapeti increderea in tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Si daca nu e urat si e numai in mintea lui?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de unde știi tu? Eu țin să îl cred, un om care nu e urât și zice că e dezgustător deja ar avea probleme mari cu capul și atunci să se ducă la psihiatru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu are probleme mari cu capul, are probleme cu increderea in sine. Si eu am avut, si toti adolescentii au la un moment dat o perioada cand se simt urati, ciudati etc, pentru ca ideea de frumusete promovata in ziua de azi e una, si ce vad ei in oglinda e alta. Etc etc.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Încredere în tine scăzută poți avea și să zici că ești urât, nici pe departe dezgustător, e un termen prea de tot și ca să îl folosești și să nu fi nici măcar urât ori înseamnă să ai probleme cu capul ori să fii prea prost.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce încredere măi taică că dacă el e urât psihologul nu se va duce la toți cu care el interacționează să îi convingă că e frumos.

| NoRegretsxx a răspuns:

Sirgur ca sunt.

| Ionutza2012 a răspuns:

Există o groază, dacă ai bani poți să fii de nerecunoscut. Dar nu te sfătuiesc. Sunt riscante, mai ales cu medicii nostri din Romania. Sunt sigura ca nu arati asa de cau precum crezi.