| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! Ati folosit creme sau pastile pe baza de marar pentru cresterea sanilor? Au dat rezultate? Eu nu am avut curaj sa folosesc pentru ca am vazut ca au si contraindicatii, respectiv cancerul de san. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Katy20Kaithleen a răspuns:

Prepara amestecul de ulei de floarea soarelui cu seminte de marar si cresc binishor:X Si ce e cu preoteasa de mai jos ca ma dispera force-ul eiangryfmm copii copaci laughing

| just13 a răspuns:

Eu n-am folosit pastile sau creme... am preparat eu ceva natural din ulei de floarea soarelui si seminte de marar, le lasi 1 zi si pe urma o aplici pe sani.sa stii ca mi s-au marit sanii cu 5 cm. Funditssa?

| just13 a răspuns:

Vezi cum vb mai fta... se vede cata minte ai

| didi_2657 a răspuns:

Tu fata stai cuminte ca daca iei pastile nu o sa mai poti face copii force ca spermatozoizii sunt trimisi inapoi.
iar daca folosesti creme nu vei mai putea alapta.
dar daca tu vrei sa iti distrugi sanatatea si sa nu mai poti da dovada de credinta fata de Dumnezeu force ca Atata ti-e dat pentru force ceva.EL stie de ce ti-a dat aceasta cantitate de san.Nu iti distruge destinul si mai ales credinta fata de tatal tau!
Pacatul va mai putea fi iertat dar niciodata uitat force că pacatele tale sunt trecute de catre ingerasul tau in pergamentul vieti tale!
Poate am eu doar 12 ani dar dupa parerea mea gandesc mai rational decat alti de 18 ani!
nu imi place sa ma laud!
insa mai bine sa ramai asa in credinta Domnului Dumnezeu decat sa nu!
nu ai vrea ca dupa ce mori in viata fara de moarte sa ramai in rai sa te bucuri de privelistile frumoase decat sa te duci in iad si sa ramai force totdceaunea nefericita trista si nechibzuitoare!
e doar parerea mea dar te rog cand mai faci o greseala te tog sa iti aduci aminte de vorbele simple ale mele!
cand am intrat pe site-ul unde era vorba de cremele acestea si aceste pastile am vazut regrete si multe cele! asa ca mai bine nu!
force=pentru că, deoarece, fiindca!

| joldesh a răspuns:

Am folosit un program tare bun cu exercitii video si metode sigure de marire pe baze de plante naturla le-am luat de pe http://www.marirea-sanilor-definitiva.ro/ daca va intereseaza... sau screti un sms si va ajut cu ce doriti... papa