| brunet4ka a întrebat:

Fetelor cum sa scap de pistrui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Foarte foarte greu.
Poţi folosi iaurt, zeamă de lămâie şi creme pentru înălbirea tenului, dar cam niciuna dintre astea nu o să aibă efect garantat. Dacă sunt pistrui moşteniţi, nu prea ai nicio şansă...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii poti masca cu un fond de ten dar de scapat nu poti scapa de ei definitiv

| Zazu a răspuns:

Se pot estompa cu creme antisolare care au indice foarte ridicat.

| Azµre a răspuns:

De ce ai scapa de pistrui, sunt sexy, majoritatea bărbaților adoră o femeie cu pistrui.

| LenaELena a răspuns:

Poate prin tratament cu laser, chiar e foarte greu aproape imposibil.Iti ramane decat sa ii acoperi cu fond de ten sau daca nu vrei sa te resemnezi du-te la un cabinet de estetica si intreaba.