| Cofsfsjkfsfjk a întrebat:

Fetelor daca folosesc crema Veet pentru epilare in zona intima are ceva? Adica pot face vreo infectie? sau este vreo crema speciala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are nimic, ai grija sa nu intre pe unde nu trebuie si e ok

| Cofsfsjkfsfjk explică (pentru mona):

Am vazut ca pe cutie scrie sa nu folosim in partile intime si de aia laughing.

| mona a răspuns (pentru Cofsfsjkfsfjk):

Foloseste atunci crema depilatoare pentru locuri sensibile de la farmec sau cel mai bine foloseste bigul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu are nimic, o poţi folosi liniştită.
Te pup!