| Rozamfira a întrebat:

Fetelor, o luna in urma mi s-a inceput menarha si s-a terminat dupa 6 zile (2 mai). Trebuia sa-mi vina a 2 menstra zilele astea? Cand poate sa fie? Eu mi-am pus un absorbant de 2 zile si am observat o culoare cafenie si lipicioasa, dar urat mirositoare. Ce e asta? Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Juiceee a răspuns:

Este de la menstruatie. Poate dura putin pana iti vine normal, mai ales daca nu ai ciclul regulat. Chestia aia este secretie, nu este nimic in neregula. Mai asteapta putin ca iti va veni.

| Rozamfira explică (pentru Juiceee):

Dar unele fete imi spun ca a doua menstra le-a venit dupa trei luni