| Niki120 a întrebat:

Fetelor please, cer ajutor, cum pot sa elimin punctele negre de pe fata? Im trebuie urgent si o metoda rapida de scapare de puncte negre?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

În primul rând ia și trece pe la o farmacie naturistă. Te poți sfătui cu vânzătoarele. O cremă pe care o folosesc de ceva timp este Blackhead Clearing Mask de la Pure Skin. Eu mi-o comandam de la Oriflame într-un timp. Acum îmi aduce o prietenă. Însă depinde și tenul. De exemplu, unei prietene și iubitului meu nu-și face efectul. Nu-mi dau seama de ce. Poate depinde de organism. thinking
Însă îți recomand mai întâi să treci pe la farmacia naturistă! happy
Seară faină!

| SkyPilot a răspuns:

De scapat nu scapi. Se gasesc un fel de benzi adezive care iti scot o parte din ele fara sa le storci.

| nutuxcristian a răspuns:

Du-te la o farmacie sau la un Plafar, si cere plasturi, sau creme, dar specifica ca vrei ceva pentru varsta ta, pentru ca acest lucru conteaza.
Succes!

| Niki120 explică:

Mersi) mult m-ati ajutat))

| Elena_Delia_1996 a răspuns:

Sunt niste solutii foarte bune la AVON...Am folosit cateva si chiar isi fac efectul! blushing

| BettiBlue a răspuns:

Pe douå felii de låmâie pune miere, maseazå zonele afectate timp de 2 minute, stai cu acea mascå un sfert de orå, clåtește bine, vei repeta tratamentul timp de o såptåmânå, ele vor dispårea.

Sper cå te.am ajutat(fundițå

| Behappy142 a răspuns:

Foloseste o crema de la Pure Skin. Blackhead clearing mask.....eu o folosesc de doua zile si au inceput sa dispara...winking