| anonim_4396 a întrebat:

Foloseste cineva ceaiul verde de la SANYE? Care a fost perioada cea mai lunga in care l-ati consumat si care au fost efectele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PinkPanther001 a răspuns:

Am inceput consumul ceaiului verde cu oarecare strangere de inima, dar dupa o luna au aparut rezultatele. 8 kg jos. Fantastic mi-am spus si am continuat consumul cu 1 cana de 250ml in fiecare seara, mancand normal (am renuntat complet la sucuri acidulate si neacidulate si prajeli, mananc numai carnea fripta alaturi de o salata).Am inceput avand 65kg la 1.70, acum dupa 6 luni cantaresc57 kg.Atentie ceaiul se bea neandulcit. Mult noroc!