| Locre a întrebat:

As dori cateva detalii legate de ceaiul antiadipos Sanye chinezesc. Am auzit cate ceva despre efectele sale pentru a da jos kilogramele in plus si imi inchipui ca e eficient. Reduce pofta de mancare pe langa asta? Preferabil de la cineva care l-a incercat sau stie pe cineva care a facut-o happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa astea,diete,ceaiuri,pastile, iti fac mai mult rau decat bine! Mergi pe o slabire sanatoasa!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| Locre explică (pentru anonim_4396):

Nu consum fast-food, bauturi acidulate, prajeli si restul mentionate. Sunt cat se poate de ''clean'' din punctul asta de vedere. Multumesc pentru sfat, e clasicul, stiu. Insa eu sunt incapatanata si vreau sa incerc ceaiul. Nu exclud miscarea bineinteles. O zi buna!