| MoltenMoon a întrebat:

Folosesti crema pentru fata?
Folosesti masti homemade?
Daca da, ce crema folosesti sau ce contin mastile tale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu miere am folosit, mare grija la creme

| raduradu2014 a răspuns:

Incearca de la yvrice nu stiu cum se numeste cele cu albastru sunt foarte bune dar sunt un pic cam scmpe. toate 3 costa cam 80 lei

| MyLittleCupcake a răspuns:

Eu folosesc o crema de cosuri :,, tea tree witch hazel,, care se da doar seara local sau pe toata fata.nu stiu daca este ce cauti tu dar sper ca te-am ajutat happy

| hazelnut62 a răspuns:

Creme folosesc doar seara si sunt usoare pentru fata.Masti imi fac in weekend si contin doar ingrediente naturale. Cea mai frecventa pe care o utilizez este din : miere, putin ulei de masline, fulgi de ovaz si apa. O tin cam 20 de minute pe fata, apoi clatesc cu apa rece, iar pielea ramane elastica si ferma.happy