| Dumitru_Daniela_1983 a întrebat:

FUNDA-Ajutor,de la un timp mi se desprind 'niste fastii subtiri din gura si nu stiu de ce (poate din lipsa caciului,sincer sa zic habar n-am), Accept parerile voastre -FUNDA-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Adica se exfoliaza pielita de la buze?
Poate nu te hidratezi suficient/poate ai baut dupa cineva...
Foloseste un balsam de buze
Poate fi si o lipsa de calciu.
Ar fi indicat sa ceri sfatul medicului de familie
O zi bunahappy