| JetBlueJet a întrebat:

FUNDA-Ajutor,de la un timp mi se desprind 'niste fastii subtiri din gura si nu stiu de ce (poate din lipsa caciului, sincer sa zic habar n-am), Accept parerile voastre -FUNDA-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rocket1204 a răspuns:

Buna! Niste... fasii, nu? Intreb pentru ca ai scris fastii si am fost derutata. De unde exact din gura? De pe obrajii interiori din gura, de pe limba, de sub limba ori de pe partea interna a buzelor? Este dureros sau nu? Incearca sa identifici aceste aspecte si de asemenea sa colerezi alimantatia, timpul zilei, utilizarea anumitor cosmetice si alti astfel de factori cu perioada cand intampini desprinderea acestor fasii cum le spui. Te sfatuiesc sa mergi la medicul de familie daca ai dureri ori iritatii sau o sensibilitate la mancat, mestecat, vorbit etc.Multa sanatate!

1 răspuns:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Iti recomand sa consulti un doctor.