| AlexBazzy a întrebat:

FUNDA! DAca se uita un doctor in gat la mine vede daca am fumat sau nu? Cum fac sa nu vada.

Nu-mi ia analize, doar se uita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu vorbesti serios? Cati anisori ai tu, fumatorul lu' peste?

| darrio2007 a răspuns:

Da.Se vede.Ai incurcat-o.

| thegame12 a răspuns (pentru darrio2007):

Maa nu mai speria copilulaughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru thegame12):

Cati ani ai de cand fumezi?

| L1feDRAIN a răspuns:

La 11 ani....eh,
Daca ai fumat prima oara adica doar ai incercat si cu macar 1 zi in urma cred ca nu va observa daca corpul tau nu a actionat negativ asupra acestui lucru, dar totusi cred ca o sa observe.

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Nu ai cum, o sa vada, daca este un doctor profesionist! big grin

| thegame12 a răspuns:

Nu,stai linistit sigur te-a mintit cineva sa-si bata joc, doar daca de miroase dupa ce fumezi sau miroase degetele obsreva cineva dar asa nu are cum

| Cosmin1986 a răspuns:

Nu are cum sa vada.