| ingerasmotat a întrebat:

FUNDA! Vreau o metoda rapida sa scap de cosuri dar sa fie eficienta (sunt baiat, am 14 ani si am tenul gras)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna! eu am folosit Skinoren...si mi-au trecut.happy

| Melyssuka a răspuns:

Cauta la farmacie: Skinoren am folosit si eu.am avut cosuri si mi-au trecut dupa o zi... Daca nu gasesti Skinoren poti sa te dai din 2 in 2 ore cu crema de masline pe cosuri iti trece dar mai greu.Si mai este o solutie daca nu vrei sa dai bani pe creme poti folosi Apa sapun si putin ulei il amesteci cu sapunul este foarte eficient...Incearca sa vezi asta am folosit si euwinkingSucces! Sper ca te-am ajutathappy Funda?happy

| Melyssuka a răspuns:

Cauta la farmacie: Skinoren am folosit si eu.am avut cosuri si mi-au trecut dupa o zi... Daca nu gasesti Skinoren poti sa te dai din 2 in 2 ore cu crema de masline pe cosuri iti trece dar mai greu.Si mai este o solutie daca nu vrei sa dai bani pe creme poti folosi Apa sapun si putin ulei il amesteci cu sapunul este foarte eficient...Incearca sa vezi asta am folosit si euwinkingSucces! Sper ca te-am ajutathappy Funda?puppy dog eyes

| BOTOASAMICA a răspuns:

Fate ccu apa cu aspirina...eu asa am scapat de cosuri

| blastinshadow a răspuns:

Spala-te de 3 ori pe zi cu sapun(nu lichid).Si sa folosesti apa calda in timp ce te speli pentru a ti se usca pielea. Apoi foloseste crema de galbenele.La mine a mers.