| anonim_4396 a întrebat:

Ginsengul sub forma de pastile ajuta cu erectia? Niste suplimente sa-mi imbunatatesc erectia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ţelina - în orice formă de preparare.
Sub forma de pastile: "Viagra".

| Rpgdei a răspuns (pentru Bula):

Cum si câtă sa consum?

| darrio2007 a răspuns:

Las-o mai usor cu masturbarea si erectia va reveni usurel.

| RAY a răspuns:

Usturoiul ajuta la erectie pentru ca ajuta la circulatia sangelui, e cv dovedit stiintific

| Rpgdei a răspuns (pentru RAY):

Cum si cât sa consum?

| RAY a răspuns (pentru Rpgdei):

Unul pe zi, un catel de uturoi

| Bula a răspuns (pentru Rpgdei):

Din telina: 1-2 ori saptamanal, cate 100-200 grame.
Din Viagra: de cate ori vrei "sa faci fata cu brio" cu o femeie.

| mrpom a răspuns:

Oua de prepelita, 4 oua fierte pe zi -> 25 de zile, Titus Steel o sa scrie pe tine