| Alexaa98a a întrebat:

Heei,va rog foarte mult sa ma ajutati.Cand stau picior peste picior..sau merg..se vede celulita. putin.dar se vedecrying( ce grad are? ..si carnea de pe coapse e foarte moale..de fapt e grasime? Si mai am o problema..pe picioare ..sub fund..am mai multe straturi de piele. ..si se vad niste dungi(umflaturi).ce sunt acelea si cum pot scapa de ele? Dau funda :*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HDR10 a răspuns:

Sfatul meu e sa apelezi un doctor, care te va evalua si iti va spune exact ce trebuie sa faci ca sa dai jos grasimea. Daca urmezi sfatul multimii nu ajungi nicaieri. Bafta