| Alexaa98a a întrebat:

Heei,va rog foarte mult sa ma ajutati.Cand stau picior peste picior..sau merg..se vede celulita. putin.dar se vedecrying( ce grad are? ..si carnea de pe coapse e foarte moale..de fapt e grasime? Si mai am o problema..pe picioare ..sub fund..am mai multe straturi de piele. ..si se vad niste dungi(umflaturi).ce sunt acelea si cum pot scapa de ele? Dau funda :*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Sfatul meu e sa apelezi un doctor, care te va evalua si iti va spune exact ce trebuie sa faci ca sa dai jos grasimea. Daca urmezi sfatul multimii nu ajungi nicaieri. Bafta

Răspuns utilizator avertizat