| EuEuEuNutella a întrebat:

Heey, sad De cateva nopti, nu pot sa dorm, foarte greu adorm,.crying insomnia asta.
Imi puteti si mie sa imi spuneti ce as putea sa fac, sa adorm mai repede?
Gen: Numaratul oilorlaughing nu ajuta la nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darkgirl58 a răspuns:

Sincer pe mine nu prea ma ajuta ganditul iti dau un sfat stiu ca va fi greu, dar incearca macar, nu dormi o noapte (preferabil vineri) si te culci tocmai sambata seara ca sa iti reglezi somnul nu e insomnie happy

4 răspunsuri:
| SupradozaDeViise a răspuns:

Incearca sa te gandesti la persoana iubita smug :]]

| EuEuEuNutella explică (pentru SupradozaDeViise):

Pai, nu mergelaughing

| SupradozaDeViise a răspuns (pentru EuEuEuNutella):

Altceva nu stiu ce sa-ti zic :]]

| Mariiiiiiiiian a răspuns:

Ceai verde, sau ceai de valeriana..Merge!