| edy355edi346botez346 a întrebat:

Hei am degetul mic de la mana umflat este putin rosu si in varful degetului e putin galben va rog ajutati ma s ar putea sa ajung la spital? Dau funda celui mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| WarriorCat a răspuns:

Te duci la medicul de familie.