| sakura1234 a întrebat:

Hei, Am doua saptamani de cand am nascut si aseara am avut contact sexual cu sotu meu, se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florin_Florin_1993_h91J a răspuns:

Nu are nimic.Sa nu se mai repete!

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Curajos sotul tau sa faca sex cu tine la cum arata o femeie dupa 2 sapt de nastere. ce sa se intample, daca ati facut neprot iar devi bortoasa, daca ati facut protejat nu ai de ce sa te sperii

| sakura1234 explică:

Cum crezi ca arata o femeie dupa ce naste crezi ca ne cadd fundu si ni se sclofeceste zona intimalaughing este adevarat ca unele femei sunt ok altele mai putin.