| Bianca38 a întrebat:

Hei,am și eu o întrebare pentru cei care au ținut aceasta detoxifiere sau care au prieteni care au tinut-o,este vorba despre detoxifiere oshawa, știu ca este foarte grea de ținut și majoritatea nu o pot duce pana la capăt cedând fizic dar și psihic, întrebarea mea este :sunt fata am 15 aproape 16 ani sI am 45 kg vreau sa știu dacă o sa țin detoxifierea voi slabi? Știu ca mulți se lauda ca au slăbit și 7-8 kg dar nu toți slăbesc diferă de corp și metabolism credeți ca voi slabi dacă o voi tine? As vrea sa o țin pentru efectele miraculoase asupra tenului,pielii, sănătatea, analize mai bune.HEEELPP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ce inaltime ai de iti doresti sa slabesti, desi ai doar 45 kg?

| CristinaSNC a răspuns:

Ai auzit de ea de la Laura? Ai doar 45 de kile s-ar putea sa slabesti mult, sa nu dai in anorexie. Daca vrei neaparat sa o incerci tine-o 5 zile. Eu daca as avea greutatea ta nu a tine detoxifierea asta.

| Bianca38 explică:

O știam mai demult, dar am văzut și videoclip Laurie și sa știi ca ea are 40 kg și o tine.