| Anonima126892 a întrebat:

Hei. Ciclul menstrual luna aceasta mi-a venit mai repede cu o săptămâna decât trebuia să-mi vina. Iar după 3 zile după ce a trecut, acum, azi, îmi curge puțin sânge. Îmi vine din nou? Sau ce se întâmpla? Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca iti vine iar s ate duci neaparat la ginecolog

| Alicezzz a răspuns:

Nu are cum sa iti vina cm din nou. Posibil esti dereglata hormonal, chist ovarian sau alte cauze medicale mergi sa te vada un medic ginecolog mai ales daca ai viata sexuala.
Multa sanatate!

| Anonima126892 explică (pentru Alicezzz):

Am pus tampon și a curs puțin pe el, oare o să-mi vina iar?

| Alicezzz a răspuns (pentru Anonima126892):

Tu intelegi ca nu este de joaca si ca trebuie sa te vada un medic ginecolog sa iti spuna exact de ce ai aceste scurgeri intre cm care nu sunt normale.
Deci suna si fa o programare la un cabinet medical.
Multa sanatate.