| Andreeea7 a întrebat:

Hei cine îmi zice alimente\exercitii Pt un fund tonifiat și bombat? Vreau sa îl am mai mare! As vrea rezultate rapide hmm maxim o luna? Sau câteva saptamani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Sau sa te culci si maine sa te trezesti cu fund de negresa ar fi cel mai bine, nu?

Pentru a tonifia si lucra corpul nu e suficient o luna, trebuie munca serioasa la ala (sau acasa, insa cu un program bine stabilit, urmat zilnic si perseverenta maxima, rezultate vezi dupa cateva luni de facut exercitii si avut un regim alimentar echilibrat, nu dupa o luna.

| Minus3 a răspuns:

Pentru exersare zonei feselor de obicei se fac genoflexiuni pana jos. (Cauta pe google cum se fac daca nu ai mai auzit de genoflexiuni). Cat despre alimentatie, e important sa mananci sanatos.
Apropo, corpul nu il modelezi in maxim o luna, ci in minim un an, mult noroc.

P.S. Dupa ce am citit intrebarea simt o mare nevoie sa te rog sa stai mai putin pe Facebook, sa te uiti mai putin la Acces Direct si La Maruta si poate sa mai citesti o carte/ urmaresti un documentar ceva. Fara suparare!

| Andreeea7 explică (pentru Minus3):

Nu-i nimic! Nici nu știu ce fac aia la emisiunile lor iar eu Facebook nu am. Am 10 pe linie, So I love books!