| CookieMonsterRawr a întrebat:

>Hei^^big grin Rondelele din grau expandat ajuta la slabit? cam cum ar trebui sa le mananc?puppy dog eyes. Funda ^^

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Probabil ca da, dar, cel mai bine ajuta regulile de aur din nutritie...
1. Nu manca dupa ora 18.00
2. Nu manca pana pleznesti
Daca respecti aceste conditii se vor vedea si rezultatele

| Minnie a răspuns:

Nu te slabesc, doar nu te ingrasa si asa te ajuta sa mai dai jos dar nu te slabesc rondele efectiv. Le mananci in loc de 1-2 mese (pranz si cina de exemplu) si bei apa multa dupa ele.