| Yrem3119 a întrebat:

Hei. De ceva timp nu reusesc sa dorm, dorm foarte putin si intrerupt, beau in fiecare zi 1-2 energizante sa pot avea energie, desi stiu ca nu sunt bune pur si simplu nu am incotro sa zic asa. Pur si simplu simt ca nu mai pot sa fac fata, ma simt foarte obosita. Am 3 copilasi mici, iar fetita cea mica inca se trezeste noaptea, dimineata ma trezesc foarte de dimineata, plus ca nu am absolut niciun ajutor din partea nimanui. Aveti idee de unde vine atat de multa oboseala? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar asa, de unde vine oboseala aia?
Copii nu ai, dimineata nu te trezesti, energiznte nu bei, ajutor nu ai, noapte nu dormi...

| Yrem3119 explică (pentru suntserios):

laughing) chiar am zambit la comentariul asta happy! Da cam asa e, crede ma ca as face orice sa dorm si eu macar 2 ore linistita, nu stiu as lua ceva vitamine sa nu mai imi simta corpul asa oboseala, habar nu am

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

De la energizante se trage.

| Yrem3119 explică (pentru Catrice):

Cred, nu am baut 2 zile si efectiv nu am putut sa ma dau jos din pat, nu puteam sa stau in picioare... iar apoi tot in ziua aia bineinteles ca am baut 2 energizante ca sa imi revin?

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,incearca sa nu mai bei otravuri, sfatu meu prietenesc este sa iti faci suc la blender sau sa consumi fructe mai des in special(banane sau mere ) corpu tau este deja imbaxit de energizant si de aia simti oboseala! incearca alimentatii sanatoase nu otravuri! bafta

| Yrem3119 explică (pentru AnOnImuSS1):

Cred ca asa este. Mersi de sfat!