| Kiki20098 a întrebat:

Hei, deci eu am 15 ani si încă nu mi-au cazut măselele "de lapte", mi-au cazut doar dintii centrali si cei laterali, imi poate spune cineva de ce asa e la mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cica, cu cat se schimba mai tarziu dintii de lapte la cei definitivi, cu atat sunt mai rezistenti. happy

| Catrice a răspuns:

Am 24 ani. Am toate măselele de lapte rolling on the floor

| crud a răspuns:

Stai linistita, nu esti nici prima nici ultima in situatia asta. Daca maselele sunt sanatoase si nu-ti creaza probleme, de ce sa iti creezi tu?