| anduandusu a întrebat:

Hei! SALL. BUNA fetelor. am o intrebare cat se poate de serioasa... Pritenei mele ii e frica de sexul anal deoarece zice ca nu vrea sa raman cu ramasite de fecale pe penis? Intreb pe cei mai experimentati se poate atunci cand faci sex anal sa ramai cu ramasite de fecale pe penis? DAU FUNDA pls seriozitate..si multumesc foarte mult celor care ma ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SherryXoX a răspuns:

Nu ramai cu nici.o ramasita, daca elimina scaunele inainte si se si spala, nu ramane nimica. Nu ajunge penisul pana unde sta kaka, doar daca o trece in momentul ala, maybe... Funda, plsbig grin?

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Hei fetelor, salut, vreau sa sar de la geam de la etaju 6? Dar prietenei mele i-e frica, si zica ca as putea sa-mi sparg capul.
Vreau sa-i intreb pe cei mai experimentati, exista riscu sa-mi sparg capu daca sar de la etajul 6? DAU FUNDA pls seriozitate. si multumesc foarte mult celor care ma ajuta.

| SherryXoX a răspuns (pentru IMC90):

E sinucidere curata. iti spargi tot nu numai capu

| TheAce a răspuns:

Tocmai pentru asta exista (si e obligatorie!) clisma. Pentru a scapa de aceste scenarii nefericite. Clisma in seara in care doriti sa faceti chestia asta si nu va fi nici o problema.

| bogdan72 a răspuns:

In mod normale nu ramane dar ar putea sa foloseasca prezervativ de orice chestie.