| Biancutzika a întrebat:

Am o problemă. să zicem că: țin mâna stangă cu palma spre obrazul stang, iar dacă o întorc încât degetul mic să fie fix lângă ochiul stâng îmi pocnește mâna. Oare de ce? Uneori îmi pocnește și mă și doare. Dar nu mereu. Menționez că nu am avut mâna ruptă. Nu știu dacă ați înțeles ce vreau să spun dar na. de 3 zile am observat că îmi pocnește. și se și aude. TROSC! (La mâna dreaptă nu pățesc asta) Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

Mananca mai multa ciocolată. De ce? Fiindca ciocolata iti indulceste viata si te face sa uiti de griji. (Si chiar e sanatoasa intr-o mica/mare parte)

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

E un tendon/ligament/incheietura/etc. Nu mori din asta.

| alessia_7452 a răspuns:

Poate ca e lipsa de calciu.Nu te panica, nu e ceva grav, dar daca persista, mergi la in medic.