| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cunoscatori. As vrea sa-mi cumpar cafea verde capsule de slabit insa, nu stiu daca este intr-adevar buna. Voi a.ti incercat? vreau cateva pareri, sfaturi. si de la ce varsta se consuma, cate pe zi, cat costa si unde gasesc? sau daca stii voi alte pastile..Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Toate chestile ce le vezi pe net cum sunt si astea cu cafeaua verde sunt false, pana si comenturile de la ei de pe pagina sunt false, daca ar fi pe bune iti dai seama ca nu ar mai exista oameni supraponderali.

| Danzell a răspuns:

Nu e mai bine sa faci sport? crede-ma ca pe noi masculii ne atrag fetele care fac sport nu alea care tin cure de slabirewinking

| anonim_4396 explică (pentru Danzell):

Serios? ce nebun esti tu...

| Danzell a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt perfect sanatos. happy

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Eu am folosit cafea verde macinata mi-am facut un fel de ceai cu acea cafea dar nu a dat rezultate chiar m-a dezamagit

| zzzupduck a răspuns:

Decat sa iti cumperi pastile de slabit, mai bine iti cumperi o carte de romana. Se scrie 'ati'!

| anonim_4396 explică (pentru zzzupduck):

Ok a fost o simpla greseala. nu cred ca tu nu ai gresit niciodata. Sa fim seriosi ok?

| Anna_Mary_1987 a răspuns:

Hei, nu cred ca va da rezultate. Daca iti doresti sa slabesti consulta un nutritionist, cel mai bine cauta firma HERBALIFE pe mine m-a ajutat mult de la 82 de kg am ajuns la 65 de kg in 3 luni si sunt sanatoasa tun chiar daca am 15 ani! Sunt super multumita nu mai tin regimul din septembrie insa am ramas la kilogramele de atunci si chiar am mancat. doar ca m-am obisnuit nu mai sunt gurmanda, bafta!

| Mihai1542 a răspuns:

Totul depinde de modul de administrare combinat cu un regim adecvat si miscare minim 30 de minute. Eu am incercat. Nu am consumat dulciuri, Miscare zilnica, Mai exact cardio si baut de 2 ori pe zi, 1 inainte de masa de dimineata pe burta goala si a doua inaintea mesei de pranz si seara salata si alergare. Cafeaua verde macinata nu slabeste pentru simplu fapt ca o bei. Accelereaza procesul de slabire dar trebuie aa depui si efort si de vad rezultate. Eu mu.am cumparat cafea verde macinata cu ghimbir de la http://www.hqcafe.ro/product/cafea-verde-boabe-cu-ghimbir/ la un pret bun si fac cura asta de 2 saptamani si am dat jos cam 5kg