| Loloannna a întrebat:

Hei TPU as avea si eu o intrebare pentru voi: A slabit careva dintre voi 1 kg in fiecare zi? daca da cum? as vrea si eu sa stiu ce a-ți facut ca sa slabiti si ce regim Ati urmat? as vrea sa va rog frumos sa raspundeti doar cei care Ati încercat pe propria voastra piele.Dau Fundița!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NonEinstein a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti un 1kg pe zi orice ai face e mult prea exagerat, 1kg/saptamana se slabeste normal, cu mult sport si regim, spor!