| Loloannna a întrebat:

Hei TPU as avea si eu o intrebare pentru voi: A slabit careva dintre voi 1 kg in fiecare zi? daca da cum? as vrea si eu sa stiu ce a-ți facut ca sa slabiti si ce regim Ati urmat? as vrea sa va rog frumos sa raspundeti doar cei care Ati încercat pe propria voastra piele.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa slabesti 1 kg in fiecare zi?
Este prea mult si corpul tau fiind obisnuit cu mai multe alimente ti se pot intampla multe lucruri : sa lesini, sa cazi din picioare pierzandu-ti constienta, boli grave.
Nu trebuie sa slabesti dintr-o data, ci trebuie in decursul a unei luni sau. dar nu o saptamana.
Daca vrei sa tii regim trebuie sa mananci multe, multe fructe, sa bei apa multe sau lichide multe(in niciun caz sucuri din comert carbogazoase), paine poti manca dar nu multa -mananci normal, apoi reduci una cate una pana vei ajunge la o cantitate mica, consuma leguma -salate, sa nu le fierbis prea mult legumele pentru ca isi vor pierde proprietatile nutritive
Bafta!