| DoiOchiCaprui2 a întrebat:

Heeiii!
Am o intrebare pentru voi (fetelor). A slabit careva cu ceai verde? Daca ati slabit cam cat si in cat timp?
Bineinteles combinata cu regim sanatos si sport?
As vrea sa stiu de la voi sau daca cunoasteti pe cineva care a incercat si a functionat? si daca imi puteti spune la ce e bun in sine....scuzati categoria!

3 răspunsuri:
| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Daca folosesti ceaiul verde, o sa iti dau o specificatie.
Nu il folosi dupa ora 16, caci nu vei putea dormi noaptea.
Dimineata si dupa-amiaza, panan in ora 16, il poti folosi.
happy

| FlorentinaF a răspuns:

Buna! Eu am ajuns sa folosesc ceaiul verde din cauza constipatiei.Beam un ceai seara(asta in vacanta de vara) insa nu au fost rezultate in sensul asta. Ceaiul verde ajuta la detoxifiere, care impreuna cu o dieta echilibrata si ceva sport, te ajuta la slabit, dar asta treptat.