| anonim_4396 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu un tratament impotriva acneei? dau funda! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un dermatolog. Si eu am acnee care s-a agravat datorita tratamentelur "dupa ureche"

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cineva00Cineva a răspuns:

Hei! Eu am folosit Crema ultra-activa Gerovital Plant - Stop Acnee, eu am tenul gras si mi-a fost de folos. Sper sa te ajute si pe tinebig grin

| elenu a răspuns:

Foloseste Nivea young peel soft.....vezi ca are niste floricele portocali pe recipient! ....de dai dimineata si seara.e ff buna. apoi te poti spala cu ceai de musetel