| siliker a întrebat:

Cine stie cel mai rapid si eficient tratament impotriva acneei?

Răspuns Câştigător
| koko77 a răspuns:

Incearca lamaie cu zahar...in fiecare seara sa tai o jumatate de lamaie si pui zahar pe partea taiata si freci zona cu acnee sau poti sa iti faci o masca din miere cu lamaie...pui intr-un bol 3 linguri de miere si zeama de la un sfert de lamaie, amesteci si rezultatul il aplici pe fata si stai 10-15 min cu masca, iar apoi cureti cu apa calda, mie asta mi-a spus un doctor si la mine a functionat
Bafta!

6 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Un medicament anti-acnee.

| siliker explică (pentru PVAAVU):

Unul cum ar fi?

| siliker explică (pentru PVAAVU):

Un tratament cum ar fi?

| andreeamaria1999 a răspuns (pentru siliker):

Zineryt,,Cauta la farmacie..eu il folosesc si e foarte bun

| PVAAVU a răspuns (pentru siliker):

O crema.

| Sunterbay a răspuns:

În fiecare dimineață te dai pe față cu o palmă sănătoasă de spirt sau alcool etilic.