| Dragosburila a întrebat:

M.ati putea ajuta si pe mine cu niste sfaturi impotriva acneei, petelor si a bronzului de pe fata?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Buna! Pentru acnee si pete recomand neaparat vizitarea unui dermatolog, acesta te va consulta si iti va spune exact ce produse sa folosesti, nu cumpara creme dupa cum crezi tu ca e bine.Pentru bronz nu sta mult la soare, foloseste crema cu protectie solara 50 si evita soarele puternic de la orele 12-4! Ai grija de fata ta!

1 răspuns: