| Bibuşca a întrebat:

Deci o prietena de-a mea are o buba la san..este roz si cu alb este cam mare..si cam apare si pe celalat san. De ce? Ce se intampla? E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

People, what's wrong with you? N-ati auzit de medic? O consultatie la medicul de familie si gata.

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Nu, e foarte bine ii mai cresc 2 sani... Fi serioasa

| DeeaLoveGirl a răspuns:

Nu nu este grav...grav o sa fie dupa ce iti sparg eu capu Biiabig grin[cu drag Deea-VampireLoveStory]