| tweety21 a întrebat:

Bunā TPU,ieri la antrenament mi-a intrat dintele lui o fata in cap,e grav sau ce intampla, ca am o buba si e cam larga si adanca.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te poti duce la medicul de familie, ori sa vada mama ta despre ce este vorba.
Daca te doare, du-te la urgenta!
O zi buna happy

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te mai duce la antrenament. Mergi la scoala si invata. Astfel vei afla ca nu se zice "dintele lui o fata in cap" ci "dintele unei fate in cap".

| Idkidk a răspuns:

Mergi la doctor, să vadă despre ce e vorba!

| danielaabalan a răspuns:

Mergi la medicul de familie și vezi ce se întâmplă, altceva nu poți să faci doar dacă îți dezinfectezi rana și poate îți trece cu timpul dar mai bine te duci la medic.

| MaryNeagu1997 a răspuns:

Pe bune!?
Ti-a spart capul laughing du-te la doctor sa-ti dezinfecteze rana sisa ti-o panseze si n-o sa se intample nimicwinking