| CapsuniCcaXD a întrebat:

O prietena m-a rugat sa ma interesez de un spray de cleiul din ureche. Stiti cum se numeste si cat de bun este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Audy spray se numeste. Daca ai sub 16 zi sa ia Audy Spray Junior. Scrie pe el cum se foloseste. :*

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

AudiSpray.Este bun.Contine apa de mare.Am si eu.Dar nu te astepta la rezultate imediate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca sunt solutii auriculare, dar denumirile comerciale nu le prea stiu. Încearcă Audy sapry. Este tot acelasi lucru.

| Happyjump a răspuns:

Audy spray și Audy spray Junior

| NoName0x0 a răspuns:

Am uitat sa spun ca el curata excelent si, prin urmare, este foarte bun! (Experienta proprie)

| NoName0x0 a răspuns:

Mersii de fundita! :*

| GYGYLATINO a răspuns:

Exista multe spray pentru cleiul de ureche eu zic sa te duci la o farmacie si intrebi si sa intrebi pe asistenta farmaciei care sprai are rezultate bune

| KiLLYoUMTFK a răspuns:

Du-tă la magazæn ş cumpără Clitoris. e şăl mai bun ýo l-ăm înşercat!