| Mangoo a întrebat:

M-a rugat o prietena sa va intreb ceva despre justin bieber ce stiti?

Răspuns Câştigător
| MelodySirena a răspuns:

Deci eu stiu toata viata lui inca de cand aveam 9 ani si el doar 13 stiu ca va e greu sa credeti dar e adevarat stiu tot si despre mama lui... s-a nascut in Canada impreuna cu mama si tatal lui inca de mic avea potential de cantaret, parintii vazand asta i-au cumparat tobe de jucarie cand era mic si la ce mai tarziu o chitara(adevarata), atunci a cantat cu o trupa pe scena si toti au fost impresionati, Justin la 13 ani a inceput sa se inregistreze cantand si sa posteze pe youtube dar asta e doar o parte din viata lui el a fost foarte foarte sarac iar mama lui a reusit sa ii intretina doar din ajutorul prietenilor iar Justin a cantat pe strada sa castige bani sa o trimita pe mama lui in vacanta, deci cum spuneam Justin se posta pe youtube cantand si astfel a fost descoperit de managerul lui Scooter Braun si i-a aranjat lui Justin o intalnire cu idolul lui Usher la 15 ani a inceput cariera sa de cantaret si asa va continua pentru ca este un cantaret innascuthappy

7 răspunsuri:
| Mangoo explică:

Nu te descuraja sosetaaa, oamii iti dau stupid la raspunsurile bune pentru din invidie si din dorinta de a castiga propria persoana. Eu dau voturi la toti care raspund la intrebarile mele. Unii ar lua drep o jignire raspunsul lui Lucaci, dar eu l-am luat drept amuzant :X Ai un vot de la mine pentru incurajare happy

| Lucaci a răspuns:

Pai poate te ajuta asta
http://www.google.ro/......tp?/search

| Urzică a răspuns:

Dacă scriu ceva... primesc doar stupid... aşa că mă abţin.

| Urzică a răspuns:

@sweet, iţi mulţumesc... happy;*

| Houselaurie a răspuns:

Ca si-a traso deja.

| LeXx_3565 a răspuns:

Justin bieber... deci asta stiu. il urasclaughing)rolling on the floor)lol. are o piesa care imi place in rest. as fi bucuroasa sa moaralaughing)