| LexuKrys a întrebat:

Prima oara am facut sex la 14 ani si m-a durut ingrozitor de tare si mi-a curs si foarte mult sange... si nu am m-ai facut. Daca fac acum la 16 care sunt sansele sa imi curga din nou sau sa ma doara? Precizez sunt fata... Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu o sa te doara si nu vei sangera. daca vrei sa faci sex atat de devreme ca varsta, nu uita in prealabil sa faci o consultatie ginecologica completa si un test Papanicolaou (pe langa cele pe care le faci regulat)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna si cum ti ai revenit?

| gingergirl1 a răspuns:

Nu o sa iti mai curga sange si apropo, era si logic ca esti fata laughing

| 0alafaranume0 a răspuns:

Durerea a fost din cauza dezvirginarii, la fel si sangerarea totusi cum in general fetele mai simt dureri de foarte mici intensitati si datile urmatoare cand o fac acelasi lucru e posibil si la tine dar repet posibil doar de intensitati mici cat despre toate ce s-au intamplat prima data nu o sa se mai intample si acum

Răspuns utilizator avertizat
| Lavlav a răspuns:

Hei, nu cred ca va mai exista o "a 2a dizvirginare" asa ca nu te ingrijorawinking