| Alexaanorexicaa a întrebat:

De ce la mine cand am facut sex prima oara nu mi-a curs sange,iar a doua oara da si ma si durut ca naiba straight face Dar prietenul meu zice ca prima oara a fost cel mai tare straight face

3 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Prima oara o avea prea mica si el de rusine ce sa zica. A 2 doua oara a luat viagra si a fost in forma.
Problema de logica.

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Din cate stiu dupa prima relatie sexuala trebuie sa mergi la ginecolog pentru ca te poti infecta sau apar alte chestii...
sfatul meu consulta un ginecolog cat mai repede posibil sa nu fie ceva grav happy

| nastydream10 a răspuns:

Deschide si tu un manual de biologie cand ai timp...